To jsme byli s chlapama v hospodě a… klišé, co? Jenže tohle klišé stálo u našeho zrodu. Díky tomu, že jsme se po letech neplánovaně potkali u piva, vzniknul nový projekt – LetokruHry.

Bylo to v polovině února 2020. Robert během debaty nadhodil, že má stále vymyšlených několik her, které by rád pustil do světa. Tomáš zase, že dělá weby a trochu i marketing.

Hned na první schůzce (asi 3 dny po hospodě) jsme si řekli naše představy a očekávání. Už ten den jsme měli jasnou a společnou představu o tom, jak by hry měly vypadat a z čeho budou vyrobené. Téměř okamžitě jsme se domluvili na dřevu a kompletně eko variantě. Vlastně jsme ani nepřemýšleli nad jinou možností, přišlo nám to tak nejlepší.

Ani ne za týden už jsme seděli u dalšího kamaráda Pavla v dílně OKAMIH. Vyrábí totiž spoustu zajímavých věcí z překližky za pomoci CNC laseru. A za další týden už jsme drželi testovací kus naší první hry.

Následovalo několik týdnů vývoje, úprav hry k dokonalosti, přípravy e-shopu, nákupu a výroby dalších komponentů. A najednou jsme v bodě, kdy LetokruHry pouštíme do světa. Když jsme se bavili na první schůzce, ani jsme možná nečekali, že to půjde tak rychle. Že to, jak nás baví se bavit představami, bude jednou realita. Že první super hru, na kterou se víc než 15 let skoro jen prášilo v šuplíku, budete moct mít i Vy.

Na Mezinárodní den dětí (1. června 2020) spouštíme e-shop, kde si můžete koupit první vydanou hru. V zásobě jich máme ještě dost a postupně budou přibývat. A my se budeme bavit tím, jak realizujeme naše sny a nápady.

Pokud se Vám koncept líbí a chcete ho podpořit, sdílejte LetokruHry, kde se dá. Pomůžete tím nejen nám, ale i lidem, kteří z her mají radost.

Zdraví vás!
LetokruHry (Robert & Tomáš)

PS: Děkujeme všem, co nám pomáhají!
Zdeně, která ručně šije pytlíčky na žetony a figurky. Našim přítelkyním za trpělivost a podporu. A musíme ještě jednou zmínit dílnu OKAMIH, která pro nás veškerý vývoj dělala zcela ZDARMA!