O nás

Znáte ten pocit, když se dva sejdou, řeknou si pár slov a hned vědí, že je to ono, že tak je to správně. Tak nějak vznikl i nápad na LetokruHry. Jeden umí hry vymyslet a druhý dotáhnout. Vše vzniká tzv. na citovku a veškeré kroky v pravidlech, postupech a výrobě jsou pečlivě analyzovány. A při naší spolupráci se pravidelně dostavuje právě ten pocit, že je to ono. Ten pocit, o kterém jsme psali na začátku.

Až budete držet naše hry v ruce a budete je hrát s přáteli, přejeme Vám, aby se tento pocit také dostavil. Je totiž k nezaplacení.

robert profil

Robert

Mozek našich her
Výroba a kompletace

V deseti letech jsem jel na svůj první dětský tábor. A musím říci, že mi to opravdu sedlo, protože jsem u toho zůstal dalších 30 let. Postupně jsem vyrůstal a najednou jsem já byl ten, kdo připravuje pro děti program v podobě různých možných i nemožných her.

Tvořil jsem hry tak, aby byly co nejméně složité a aby v hráčích zanechaly zážitek.

Samozřejmě při téhle činnosti vznikly i stolní hry, které se staly součástí programu na výletech, táborech a různých schůzkách, kde jsme hry zkoušeli a postupně vychytali mouchy.

Ale postupem času člověk roste a do života se dostanou jiné priority, než je čas trávený s partou dětí. A právě z tohoto období zůstalo pár her, které nikdo nehraje, a spousty nápadů v šuplíku.

Teď se ale vše probudilo k životu. Hry a nápady dostávají nový kabát a díky pár šikovným lidem spatří opět denní světlo.

Je tedy čas, povolit uzdu fantazii.

tomas

Tomáš

Hlavní tester a „dotahovač“
Online (e-shop)

Odmala mě bavily všechny druhy her. Jakmile nám počasí neumožňovalo jít ven, sáhli jsme po těch stolních. Ze začátku to byly takové klasiky jako „Člověče, nezlob se“, až jsem se časem dostal ke „Go“. Na téhle hře je super, že nemá téměř žádná pravidla, můžete táhnout prakticky kamkoliv. Náhoda zde nerozhoduje, je to jen na Vašich zkušenostech, taktice a umění odhadnout soupeře.

S Robertem se známe dlouho. Už v roce 2005 jsem pro něj překresloval hry do PC, aby se daly vytisknout. Snažili jsme se vše dělat co nejvíc „lowcost“, aby byly náklady minimální. A nutno přiznat, že i naše znalosti v oblasti marketingu byly v tu dobu menší než minimální.

V roce 2020 jsme se potkali v hospodě (vážně). Během diskuse Robert prozradil, že by rád pokračoval s výrobou her. Já se za tu dobu dostal do pozice tvůrce webů a tak trochu i markeťáka. Všechno do sebe okamžitě zapadlo a oba jsme se znovu nadchli, stejně jako dříve, jen o něco „moudřejší“.

Bez koho bychom se neobešli

andelka

"Andělka"

Sociální sítě
Největší fanynka LetokruHer

Deskovky mě vždycky bavily, a proto byl projekt Roberta a Toma něčím, co jsem chtěla hned od začátku na 100% podpořit. Občasné rady a outsiderské názory se proměnily v aktivní spolupráci, díky čemu mě dneska najdete hlavně na sociálních sítích her. Vidíme se online i offline!

logo large

Okamih

Výroba všech komponent ze dřeva
Chráněná dílna