Výroba

Zde se dozvíte, jak probíhá výroba některých dílů a hlavně původ všech komponent.

ikona cr

Všechny použité díly vznikají v České republice

Naší snahou je vytvořit produkty z lokálních zdrojů. Proto při návrhu komponent preferujeme cestu naplňující naše hodnoty oproti cestě mnohdy jednodušího a levnějšího řešení.

ikona krabice

Krabice a herní plány

Tady je na prvním místě potřeba zmínit Pavla a jeho ženu Lenku. Tihle dva mají firmu OKAMIH, která je současně chráněnou dílnou. Dělají výrobky ze dřeva pomocí vypalování a gravírování laserem. Když jsme za Pavlem přišli s dotazem, zda by mohli vyrábět krabice a další prvky do her, s nadšením souhlasil. Navíc nám hodně pomohlo, když řekl, že vývoj nám účtovat nebude. A právě toto jeho rozhodnutí umožnilo dostat projekt LetokruHry do fáze, kde se právě nachází.

ikona pytlik

Pytlíky

Tady nezapomeňme na Zdeňku. Naše sluníčko, které pomůže, kde může. Samotné zavírání pytlíků je její nápad a jakýkoliv pytlík v našich hrách prošel jejíma rukama. Děkujeme moc.
Nutno dodat. že materiál na většinu pytlíků by se stal odpadem, nám ale tyto „malé“ odstřižky stačí k vyrobení pytlíčků třeba na figurky.

ikona kostky

Figurky a hrací kostky

Ty jsou od české firmy s dlouholetou tradicí, která se věnuje výrobě dřevěných dílů a dílků k téměř čemukoliv. Jejich výrobky mají certifikát o nezávadnosti a jsme přesvědčeni, že v tomto oboru jsou TOP.
ikona lepeni

Kompletace

Z chráněné dílny nám krabice přijdou v rozloženém stavu, proto je potřeba všechny ručně slepit. Pomocí různých stahováků a „udělátek“ se pod rukama Roberta rodí každá krabička zvlášť.