Výroba

Všechny použité díly pocházejí z České republiky. Zde si můžete přečíst, jak hry vznikají:

Krabička – Tady je na prvním místě potřeba zmínit Pavla a jeho ženu Lenku. Tihle dva mají firmu OKAMIH, která je současně chráněnou dílnou. Dělají výrobky ze dřeva pomocí vypalování a gravírování laserem. Když jsme za Pavlem přišli s dotazem, zda by mohli vyrábět krabice a další prvky do her, s nadšením souhlasil. Navíc nám hodně pomohlo, když řekl, že vývoj nám účtovat nebude. A právě toto jeho rozhodnutí umožnilo dostat projekt LetokruHry do fáze, kde se právě nachází.

Spolupráce s Pavlem a Lenkou je stěžejní pro to, aby LetokruHry žily. Děkujeme!

Pytlíky – Tady nezapomeňme na Zdeňku. Naše sluníčko, které pomůže, kde může. Samotné zavírání pytlíků je její nápad a jakýkoliv pytlík v našich hrách prošel jejíma rukama. Děkujeme moc.

Figurky a hrací kostky – Ty jsou od české firmy s dlouholetou tradicí, která se věnuje výrobě dřevěných dílů a dílků k téměř čemukoliv. Jejich výrobky mají certifikát o nezávadnosti a jsme přesvědčeni, že v tomto oboru jsou TOP.

Kompletace krabiček – Všechny krabice jsou lepeny ručně. Pomocí různých stahováků a „udělátek“ se pod rukama rodí každá krabička zvlášť.